17 شهریور

روش استفاده شامپوی آناژن

الف ) ابتدا پلمپ شامپو را باز کرده و جهت استفاده آسانتر دری را که شلنگ مخصوص به آن وصل است بر روی بطری نصب نمایید .

ب) درمرحله  نخست جهت نرم تر شدن و در نهایت زدودن و رفع کامل لایه چربی روی پوست سر ( عامل ریزش ) ضروری است دست کم روزی ۲ بار تا ۱۰ روز سر خود را زیر دوش و یا هنگام استحمام بشویید . جهت تاثیر هر چه بیشتر شامپوی آناژن الزامی است تا موی سر خود را به روش زیر بشویید :

۱ : قبل از خیس کردن سر ( به صورتی که هنوز سر شما خشک است ) نوک شلنگ مخصوص را در جای جای پوست سر خود قرارداده و بطری را فشار دهید تا شامپو کل قسمت فوقانی پوست سر شما را خیس نماید در این حالت بگذارید تا ۳ دقیقه شامپو روی پوست سر شما بماند .

۲ : پس از ۳ دقیقه به آرامی و بدون هر گونه ماساژ بر روی پوست سر خود بوسیله انگشتان لای موها را باز کرده و شامپو را شستشو دهید .

۳: ممکن است چربی های جدا شده از پوست بر روی موها نشسته و بار اول کامل از بین نرود لذا یک بار دیگر ( حالا به صورت خیس ) موهای خود را به شامپو آناژن آغشته کرده و به آرامی شستشو دهید – در این مرحله نیز اگر ۲ تا ۳ دقیقه شامپو روی سر شما بماند بهتر است .

۴ : این دو دست شستشو را ( مراحل ۲ و ۳ ) ۱۲ ساعت بعد نیز تکرار نمایید و تا یک هفته تا ۱۰ روز شستشو به این روش را ادامه دهید .

۵ : در کمتر از یک هفته ریزش موهای شما قطع خواهد شد و این بار نوبت باز شدن منافذ پوست از چربی های زیر پوست است  ( که موها را نازک و شکننده میکند ) ، لذا تا زمان خروج چربی های زیر پوست پس از یک هفته روزی یک بار به روش فوق سر خود را شستشو دهید .

۶ : پس از مدتی ترشح چربی ها بیش از پیش مشاهده میگردد که در واقع نشان دهنده خروج چربی های زیر پوست سر است که سالها راه خروج نداشته و کاملا اسیدی شده و مانع اصلی رویش مو بوده است / در این حالت باید سریعا بوسیله آناژن سر را شستشو داد یعنی در صورت زیاد شدن چربی ها نیاز است تا دوباره بیش از یک بار در روز سر را شستشو داد تا چربی هایی که از زیر پوست خارج میشوند باعث سوختن و ریزش مجدد موها نشوند .

۷ : پس از حدود یک سال و حتی کمتر تمامی چربی های نهفته در زیر پوست کاملا تخلیه و با از سر گیری جریان خون غذا و اکسیژن به ریشه موها خواهد رسید و این عامل باعث رویش مجدد موها خواهد شد .

۸ : از آن جایی که ترشح چربی ها در افرادی که پوست و موی چرب دارند دائمی است ، لذا جهت پیشگیری از تجمع مجدد چربی ها در زیر و یا روی پوست سر میتوان با هفته ای یکی دو بار شستشو با آناژن برای همیشه از این موضوع جلوگیری کرد .

۹ : در نهایت لازم به توضیح است که در این مدت ( حدود ۱ سال ) هرگونه ماساژ و هرگونه فشار دست بر روی موها و پوست سر( هنگام شستشو و خشک کردن موها پس از استحمام و شستشو )  ممنون بوده و به جز شامپوی آناژن نیازی به شستشوی مضاعف با شامپوی های دیگر نماباشد .

دیدگاه ها(01)

  1. اشتراک ها: نحوه صحیح شستشوی موی سر و نکات مهم شستشوی مو | شامپو گیاهی آناژن - شامپوی ضد ریزش مو

دیدگاه بگذارید