شرایط و قوانین خرید و ثبت سفارش از سایت آناژن
کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت آناژن به اطلاع می رساند استفاده از ‌سایت آناژن به معنی توافق کامل شما با قوانین مندرج در اين صفحه می‌باشد.
آناژن متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد.
در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات آناژن در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد. استفاده ی مستمر خریدار از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی آناژن می باشد.
خریدار با خرید و استفاده از خدمات سایت موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده است لذا حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب می نماید.
استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام خرید در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، آناژن می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.
استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است.
احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت براي هميشه قطع خواهد شد.
کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.
در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده آناژن نیست.
کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
استفاده کاربر ازسایت آناژن به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص آناژن خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.
آناژن در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده مسئولیتی ندارد.
آناژن مجاز به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.
تمامی محصولات ارائه شده در سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه بوده و این سایت در قبال محصولات متفرقه ارائه شده در سایت های دیگر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
خرید و استفاده از محصولات این سایت به این معنی است که تمامی مشاوره های قبل از خرید از سوی خریدار انجام شده و سایت آناژن هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر استفاده اشتباه در طریقه مصرف محصولات ندارد / لذا پشنهاد میگردد قبل از خرید و استفاده محصول از سایت قسمتهای سوالات متداول و همچنین بخش طریقه مصرف را در سایت مطالعه نموده و یا با تماس با مشاورین آناژن اطلاعات لازم را دریافت نمایید .
در خرید از سایت آناژن  پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ فاکتور چنانچه سفارش تا ساعت 16 ( 4 عصر) ثبت شده باشد محصولات سفارش داده شده برای تهران فردای روز ثبت سفارش ( روز کاری ) برای خریدار محترم ارسال خواهد شد و برای شهرستانها فردای روز ثبت سفارش تحویل پست خواهد شد لذا چنانچه سفارش بعد از ساعت 16 ثبت شود سفارش ها دو روز بعد ارسال خواهد شد ( روز کاری ) .
تمامی ارسالها در صورت خرید از این سایت به صورت رایگان خواهد بود .
خریداران محترم می بایست در قسمت توضیحات در هنگام ثبت اطلاعات خود تمامی موارد درخواستی خود را به اطلاع سایت برسانند ( مانند نوع شامپو در بسته های چند تایی ) در غیر این صورت سفارش آنها تایید نخواهد گردید و میبایست مجدد اقدام به ثبت سفارس نموده و یا منتظر تماس کارشناسان سایت بمانند و تاخیر ارسال محصول به این جهت بر عهده خریدار میباشد .
در صورت ثبت سفارش و منصرف شدن از سفارش محصول میبایست برای کنسل کردن سفارش ( در صورتی که سفارش را تا ساعت 16 همان روز ثبت نموده اید )  در اولین فرصت در همان روز کاری انصراف خود را به شماره تماس آناژن به همراه شماره سفارش و شماره کارت جهت بازگرداندن مبلغ سفارش اطلاع دهید ( بدیهی است هزینه کارمزد انتقال کارت به کارت بر عهده مشتری میباشد )  در غیر این صورت سایت مسئولیتی در خصوص ضرر احتمالی خریدار نخواهد داشت . همچنین اگر سفارش خود را بعد از ساعت 16 ثبت نموده اید و خواستار کنسل کردن سفارش خود هستید میبایست کنسل کردن سفارش را تا ساعت 16 روز بعد از طریق شماره تماس آناژن اطلاع دهید تا جهت بازگرداندن مبلغ به شما اقدام گردد . قابل ذکر است مبلغ فاکتور شما در صورتی که انصراف خود را طبق زمان بعدی گفته شده به ما اعلام دارید پس از کسر کارمزد انتقال طی 2 روز کاری بازگردانده خواهد شد لذا از آنجایی که مراحل انصراف و کنسلی محصول برای شما و ما زمان بر و شامل هدر رفتن وقت و هزینه خواهد بود خواهشمندیم در انتخاب خود دقت کرده و اگر در خرید خود شک دارید حتما از مشاورین ما بهره برده و سوالات خود را با ایشان مطرح نموده و سپس اقدام به خرید نمایید
بازگشت به بالا