درباره شرکت رویش گستر جهانیان

گروه بهداشتی آناژن پس از سالها تلاش و تکمیل اطلاعات درباره ریزش و رویش موهای سر اقدام به تولید شامپوهای گیاهی آناژن نموده ، که با آشنایی فزاینده مردم ایران با این محصول هرگز تبلیغاتی گسترده و انبوه نداشته است و به صورت نقل سینه به سینه در میان اقشار مختلف جایگاه خود را پیدا نموده است . امروزه بصورت منطقی و رضایت کامل مشتری بصورت ثبت سفارش و ارسال رایگان انجام وظیفه مینماید .محققین ما در پژوهش‌های سالیان گذشته دریافته‌اند، ریزش مو علت‌های بسیاری دارد که عمده ترین آن ترشح اسیدهای چرب است که در ناحیه سر اثر تخریبی چشمگیری دارد. با این دستمایه بر آن شدیم با شستشو و پاکسازی پوست سر از عامل پوسیدگی موها در وهله نخست از ریزش مو جلوگیری نموده و با استمرار شستشو، باز شدن منافذ و باز نگهداشتن آن از گرفتگی مجدد، اسیدهای چرب زیر پوستی را که همان مانع رویش بوده تخلیه و از میان برداریم تا پیازه‌ها که غرق در اسید بوده آزاد و رویش مجدد آغاز شود. محصولات آناژن کاملا گیاهی و با کمترین حساسیت زایی با اخذ مجوزهای غذا و دارو به شماره 1227/ظ/21 و مهر استاندارد جمهوری اسلامی ایران به شماره ۶۰۱۱۷۳۳۸۵۴ و ISO9001  و GMP  اروپا  در کشورعزیزمان ایران و در شهرصنعتی و زیبای تبریز در کارخانه بهداشتی و صنعتی طراوت تولید و بسته بندی شده و از دفتر تهران به شما عزیزان خدمت رسانی مینماید .امید است بتوانیم همچون گذشته رضایت خداوند که در رضایتمندی خاطر مردم است به اعتماد شما ارج نهاده و همچنان خود را از تبلیغات اغواکننده و تو خالی به دور نگهداشته وبه سهم خود یک ایرانی واقعی بمانیم .

شامپو آناژن چه میکند ؟ بــبــیــنــیــد ...

چرا ریزش مو غالباً در قسمت فوقانی سر اتفاق می‌افتد؟

در واقع اسیدهای چرب در کل بالا تنه بعضی افراد اتفاق می‌افتد. اما پوست بدن در هر استحمامی با لیف و صابون شسته شده و نیز چربی‌های پوست بدن توسط لباس‌های زیر گرفته می‌شود. چربی گردن و صورت و دور سر نیز علاوه بر شستشوهای روزانه و استحمام، مواقع خواب و در بستر بواسطه غلت و جابجائی‌ها توسط رختخواب و بالش گرفته می‌شود، که رویه بالش چرب خود گواه بر این مدعاست. اما تنها آن قسمت از سر که نه با بالش تماس دارد و نه لباس و نه شستشوی لیف و صابون (بواسطه پوشش مو) همان قسمت فوقانی سر بوده که مسطح بودن آن قسمت و امتزاج چربی‌ها با سلول‌های مرده پوست و ایجاد یک قشر اسیدی مزاحم رویش و رشد موی سر، مزید بر علت می‌باشد. این قشر اسیدی بتدریج موها را پوسانده و یکی یکی موجب ریزش شده و پس از انسداد کامل منافذ پوست، چربیها در زیرپوست انبار شده، پیازه‌ها را در میان گرفته و عملاً مانع از رویش می‌شوند که در نهایت تاسی پدیدار می‌شود.

تفاوت بارز پوست و موی خشک و چرب، تخلیه شدن یا تخلیه نشدن اسیدهای چرب چیست؟

ملموس ترین نشانه ترشح اسیدهای چرب همان چرب و براق بودن پوست و مو بوده که بلافاصله پس از استحمام نیز حس شده یا دیده می‌شود و اما پوست و موی خشک کاملاً مشخص بوده و در صورتیکه یک هفته هم شسته نشود احساس نیاز به حمام و شستشو و کلافه بودن به آنها دست نمی‌دهد و در چنین شرایطی اگر کسی ریزش مو یا تاسی پیدا کرد با شستشو معالجه نخواهد شد که بایستی توسط پزشک معالجه شود.

 

آیا همزمان با شامپوهای معمولی هم می‌شود استحمام نمود؟

 بلی جهت نظافت مو هیچ اشکالی ندارد اما نوبت شستشو با آناژن بایستی رعایت شده تا منافذ باز شده مجدداً بسته نشوند.

 
 

آیا پس از تخلیه اسیدهای چرب توسط آناژن ترشح اسید چرب دوباره اتفاق خواهد افتاد؟

بلی ترشح اسیدهای چرب دائمی است و هیچ کس و هیچ داروئی قادر به پیشگیری از ترشح آن نخواهد بود. لذا فقط با شستشو و باز کردن منافذ پوست سر و تخلیه اسیدهای چرب زیر پوست سر، پیازه‌ها آزاد و رویش شروع و همینطور ریزش قطع می‌شود اما ترشح اسیدهای چرب به روز شده و همزمان با ترشح پاکسازی روزانه هم انجام و بایستی مواظب باشیم تا با ایجاد فاصله بین شستشوها انسداد دوباره اتفاق نیفتد.

 
 

آیا همزمان با دارو شامپو ولوسیون‌های به اصطلاح رویش مو از آناژن می‌شود استفاده کرد؟

خیر ۲ ماه قبل از شروع آناژن بایستی استفاده از همه اقلام گفته شده را کنار گذاشته و با تداخل تأثیر، اثر سوئی بجای نگذارد. همچنین از ۳ سال قبل تا کنون از محصول ماینوکسیدیل استفاده نکرده باشید .

 
 
 

روش استفاده از شامپو آناژن چیست ؟

پیش شرط ها :

ب. دارای پوست و موی چرب باشید .

حال!در ابتدا باید بدانیم که عامل ریزش موها ( که چربی ها می باشند ) بر روی پوست تجمع کرده اند و در مرحله نخست جهت رهایی از ریزش موها لازم است لایه چربی  را بزداییم و در مرحله بعد  جهت رویش مجدد لازم است چربی های زیر پوستی کاملا تخلیه شود .

ج : نحوه استفاده شامپو جهت اثر بخشی هر چه بیشتر :

نحوه استفاده صحیح :   درمرحله نخست جهت نرم تر شدن و در نهایت زدودن و رفع کامل لایه چربی روی پوست سر ( عامل ریزش ) ضروری است دست کم روزی ۲ بار تا ۱۰ روز سر خود را زیر دوش و یا هنگام استحمام بشویید . جهت تاثیر هر چه بیشتر شامپوی آناژن الزامی است تا موی سر خود را به روش زیر بشویید :
۱ : قبل از خیس کردن سر ( به صورتی که هنوز سر شما خشک است ) شامپو را در جای جای پوست سر خود قرارداده و بطری را فشار دهید تا شامپو کل قسمت فوقانی پوست سر شما را خیس نماید در این حالت بگذارید تا 7 تا 8 دقیقه شامپو روی پوست سر شما بماند .
۲ : پس از 7 تا 8  دقیقه به آرامی و بدون هر گونه ماساژ بر روی پوست سر خود بوسیله انگشتان لای موها را باز کرده و شامپو را شستشو دهید .
۳: ممکن است چربی های جدا شده از پوست بر روی موها نشسته و بار اول کامل از بین نرود لذا یک بار دیگر ( حالا به صورت خیس ) موهای خود را به شامپو آناژن آغشته کرده و به آرامی شستشو دهید – در این مرحله نیز اگر 7 تا 8 دقیقه شامپو روی سر شما بماند بهتر است .
۴ : این دو دست شستشو را ( مراحل۱ و ۲ و ۳ ) ۱۲ ساعت بعد نیز تکرار نمایید و تا یک هفته تا ۱۰ روز شستشو به این روش را ادامه دهید .
۵ : در کمتر از یک هفته ریزش موهای شما قطع خواهد شد و این بار نوبت باز شدن منافذ پوست از چربی های زیر پوست است ( که موها را نازک و شکننده میکند ) ، لذا تا زمان خروج چربی های زیر پوست پس از یک هفته روزی یک بار به روش فوق سر خود را شستشو دهید .
۶ : پس از مدتی ترشح چربی ها بیش از پیش مشاهده میگردد که در واقع نشان دهنده خروج چربی های زیر پوست سر است که سالها راه خروج نداشته و کاملا اسیدی شده و مانع اصلی رویش مو بوده است / در این حالت باید سریعا بوسیله آناژن سر را شستشو داد یعنی در صورت زیاد شدن چربی ها نیاز است تا دوباره بیش از یک بار در روز سر را شستشو داد تا چربی هایی که از زیر پوست خارج میشوند باعث سوختن و ریزش مجدد موها نشوند .
۷ : پس از حدود یک سال و حتی کمتر تمامی چربی های نهفته در زیر پوست کاملا تخلیه و با از سر گیری جریان خون غذا و اکسیژن به ریشه موها خواهد رسید و این عامل باعث رویش مجدد موها خواهد شد .
۸ : از آن جایی که ترشح چربی ها در افرادی که پوست و موی چرب دارند دائمی است ، لذا جهت پیشگیری از تجمع مجدد چربی ها در زیر و یا روی پوست سر میتوان با هفته ای یکی دو بار شستشو با آناژن برای همیشه از این موضوع جلوگیری کرد .
۹ : در نهایت لازم به توضیح است که در این مدت ( حدود ۱ سال ) هرگونه ماساژ و هرگونه فشار دست بر روی موها و پوست سر( هنگام شستشو و خشک کردن موها پس از استحمام و شستشو ) ممنون بوده و به جز شامپوی آناژن نیازی به شستشوی مضاعف با شامپوی های دیگر نمی باشد .

باید ها و نبایدهای شامپوی گیاهی آناژن

شامپو های آناژن با تاثیر شگرف در پیشگیری سریع از ریزش مو موجب رویش مجدد موها می باشد .

شامپو های آناژن فقط بر روی افرادیکه پوست و موهای چرب دارند موثر است .

در صورت شستشوی صحیح و به موقع،ریزش مو در روز چهارم استفاده از آناژن قطع خواهد شد .

در صورت استفاده صحیح و مداوم با تخلیه چربی های زیر پوستی رویش از ماه های دوم تا سوم شروع و در کمتر از یکسال رویش موها کامل خواهد شد.

 

بازگشت به بالا