11 شهریور

ریزش مو علتهای زیادی میتواند داشته باشد از عوامل ژنتیکی و ارثی تا عواملی چون آلودگی هوا و بیماری ها که درمورد آنها پزشکان بسیار سخن گفته اند .

ما قصد نداریم سخنان بیشماری که در مورد ریزش مو گفته شده را طوطی وار تکرار کنیم . همچنین نمیخواهیم درباره دارو و یا شامپویی جادویی صحبت کنیم .

روی صحبت ما به تمام افرادی است که پوست و موی چرب دارند . افرادی که دارای پوست و موی چرب هستند به آرامی و بی سرو صدا موی خود را از دست میدهند . در ۲۰ سالگی موهای پر پشت دارند و در ۳۰ سالگی وسط سر خود را بدون مو میبینند و تازه به فکر درمان و انواع قرص و شامپو میافتند . این در حالی است که افرادی که دارای پوست و موی چرب هستند چربی ها بر روی سر آنها میبماند و به تدریج موی آنها را میخورد و بعد از آن با لانه کردن چربی ها در منافذ پوست سر از رشد موهای آنها جلوگیری می نماید . سوال اینجاست که چرا بالا و وسط سر تاس میشود ؟! علت مشخص است ، چربی های کنار سر پایین می آیند و یا در هنگام خواب توسط بالشت از بین میروند ( به این جهت بالشت این افراد زود به زود چرب میشود ) ولی چربی های روی سر جایی نمیروند و باعث میشوند تا به تدریج موها سست شده ، بریزد و دیگر رشد نکند . بنابراین باید به فکر بود و اگر شما دارای پوست و موی چرب هستید به فکر باشید تا بعد از چندین سال دست به دامن انواع دارو نشوید . امروز با وجود شامپو ضد ریزش موی آناژن که شامپویی صد در صد ایرانی و گیاهی میباشد شما میتوانید عامل ریزش موها یعنی چربی های روی سر خود را از بین برده و با باز شدن منافذ پوست باعث رشد مجدد موهای خود شوید . بنابراین اگر موهایی پر پشت ولی چرب دارید باید از هم اکنون به فکر باشید و اگر موهای شما شروع به ریزش نموده است هر چه سریع تر باید از شامپو آناژن استفاده نمایید – دقت کنید که اگر عامل ریزش موی شما ژنتیکی و یا بیماری است و یا دارای موهای خشک هستید آناژن کمکی به شما نخواهد کرد .

نویسنده : سایت شامپو آناژن

دیدگاه بگذارید